Raktáros, targoncavezető munkatársakat keresünk Veszprémbe

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktáros
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Fűthető textíliák és orvostechnikai eszközök gyártásával foglalkozó veszprémi partnercégünkhöz keresünk munkatársakat raktáros pozícióba, 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok:
– Alapanyagok, eszközök üzemen belüli mozgatása
– Átvett anyagok elhelyezése, mennyiségi ellenőrzése
– Termelő területek kiszolgálása a megfelelő anyagokkal
– Késztermékek palettázása, bekönyvelése a vállalatirányítási rendszerbe
– Készletellenőrzés, készlet kezelés
– Dobozzáró, görgősor, fóliázó, raklapadagoló kezelése

Elvárások:
– 8 általános iskolai végzettség
– Targoncás jogosítvány
– 2 műszakos munkarend vállalása
– Számítógépes alapismeretek
– Pontos, precíz, önálló munkavégzés
– Targoncavezetésben szerzett tapasztalat

Előny:
– Középfokú végzettség

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– 40%-os műszakpótlék
– Teljesítménytől függően 10 – 15%-os mozgóbér
– Cafeteria
– Jelenléti bónusz
– Bejárás támogatása
– Ingyenes céges járat Veszprémen belül
– Hosszú távú, stabil munkalehetőség
– Kiszámítható munkarend
– Rendezett, tiszta munkakörnyezet

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon, illetve az irodavp@opuswork.eu címen.