Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseraktáros
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
E-mail címkardos.bettina@work-force.hu
Webcímhttps://hr.workforce.hu/jobs/Raktaros-3-Veszprem

Autóiparban tevékenykedő nemzetközi partnerünk számára RAKTÁROS kollégákat keresünk veszprémi munkavégzésre, szállással és azonnali kezdéssel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– Raktárba beérkező szállítmány, csomag, áru átvétele, annak mennyiségi és minőségi ellenőrzése
– Számlák, szállítólevelek CMR kezelése
– Késztermékek kezelése, csomagolása, kiszállítási utasítások használata, betartása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Betöltött 18. életév
– Középfokú végzettség
– Több műszakos munkarend vállalása

Mit kínálunk?
– Hosszútávú, 100%-ban bejelentett határozatlan idejű főállású munkaviszony, fizetett szabadsággal és műszakpótlékokkal
– Teljesítmény bónusz max. 75.000 Ft/negyedév
– Hűség bónusz
– Étkezési támogatás 13.500 Ft/hó
– 13. havi fizetés
– Bérelőleg lehetőség
– Ajánlói program keretében bruttó 60.000 Ft jutalom /fő!
– Munkába járás céges buszjárattal(Várpalota, Ősi, Berhida, Balatonalmádi, Csetény, Bakonynána, Zirc, Tab, Som, Ságvár, Balatonszabadi, Balatonfűzfő, Tamási, Magyarkeszi, Szabadhídvég, Mezőkomárom, Enying, Kőröshegy, Siófok, Balatonakarattya, Ajka, Tapolca, Óhíd, Csabrendek, Devecser, Balatonfüred) irányokból.
– Gépkocsival történő munkába járás támogatása
– Iskolakezdési támogatás
– Távolról érkezőknek ingyenes szállást biztosítunk,
– Hétvégi hazajárást max. 4 alkalommal térítjük, max. 36.190 Ft összegig

Előny
– Raktári környezetben szerzett legalább 1 éves tapasztalat, valamint SAP ismerte, számítógépes alapismeret
– Érvényes targonca vezetői engedély, és gyakorlat

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
– Kezdés: azonnal
– Munkavégzés helye: Veszprém
– Munkarend: 3 műszakos 8 órás, vagy 2 műszakos, 12 órás munkarend