Rendezvényszervező – Turisztikai referens

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéserendezvényszervező
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
UtcaTolnai utca 1.
E-mail címtotha@vadex.hu

Bővebb információ

Rendezvényszervező – Turisztikai referens állásajánlat:

Feladatok:
– rendezvények előkészítésében, szervezésében és lebonyolításában való részvétel,
– partnerekkel és alvállalkozókkal történő kapcsolattartás,
– rendezvényhelyszínek kiajánlása, értékesítése,
– kapcsolódó statisztikai kimutatások, riportok készítése.

Elvárások:
– középszintű szakirányú végzettség vagy felsőfokú végzettség rendezvényszervezői, turizmus területen,
– jó kommunikációs és tárgyalóképesség,
– siker- és teljesítményorientált egyéniség,
– problémamegoldó és szervezői készségek, rugalmasság, stressztűrés,
– számítógépes szoftverek készségszintű használata,
– önálló munkavégzés,
– B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:
– középszintű angol vagy német nyelvtudás,
– felsőfokú végzettség rendezvényszervezői, turizmus területen,
– 2-5 év szakmai tapasztalat,
– Canva szerkesztőprogram ismerete.

Amit kínálunk:
– versenyképes bérezés,
– kötetlen munkaidő, hétköznapi és esetenként hétvégi munkavégzés,
– Cafeteria, céges telefon,
– szakmai fejlődés lehetőségét egy fiatal, lendületes, profi csapatban.

A fényképpel és fizetési igény megjelölésével ellátott magyar nyelvű önéletrajzát, valamint motivációs levelét a totha[kukac]vadex[pont]hu címre várjuk!