Részmunkaidős bérszámfejtő, könyvelő állás Kecskeméten

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésebérszámfejtő, könyvelő
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeBács-Kiskun megye
Település neveKecskemét
UtcaBelváros
E-mail címadacsi.judit@adna.hu

Bővebb információ

Álláshirdetés
20 éves múlttal rendelkező könyvelő-adótanácsadó iroda keres részmunkaidős (4 órás) bérszámfejtő, könyvelő munkatársat.

Főbb feladatok:
• munkavállalók személyügyi anyagainak pontos kezelése, bérszámfejtés
• 08-as járulékbevallások elkészítése havi szinten
• bejelentések, kijelentések
• béregyeztetés, bér könyvelése
• könyvelési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
• minimum középfokú pénzügyi és/vagy számviteli végzettség
• minimum 2 éves tapasztalat elsősorban bérszámfejtésben
• minimum 1 év könyvelési tapasztalat
• légy megbízható, precíz és szorgalmas
• rendelkezz naprakész jogszabályismerettel, magabiztos számítógépes ismerettel
• jól kommunikálj

Előnyt jelent:
• Tb- és bérügyintéző OKJ-s végzettség, de nem kizáró ok, ha nincs
• ha később akár 6-8 órában is tudlak foglalkoztatni
• proaktív szemlélet
• digitalizált könyvelés ismerete

Amit kínálunk:
• versenyképes fizetés
• családias légkör, ami nálunk azt jelenti, hogy tényleg rugalmasak és empatikusak vagyunk a munka és magánélet egyensúlyának megteremtésében
• hosszú távra tervezünk
• fiatalos fejlődő csapat, akik sokat léptek előre a digitalizációban az elmúlt években, így inspiráló környezet lehet olyan jelölt számára, aki szeretne a számviteli munka digitalizációjában elmélyülni

Amennyiben érdekel a lehetőség, kérlek küldd el önéletrajzodat az adacsi.judit@adna.hu e-mail címre.