Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesap specialista
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címjelentkezes@activehrc.hu
Webcímhttp://activehrc.hu

Megbízónk – egy multinacionális cég miskolci vállalata – részére keresünk
SAP Specialistát.
Főbb feladatok:
• Az eseti jelleggel felmerülő SAP-rendszert érintő problémák helyi kezelése (1st level support), szükség esetén támogatás az anyagcég központján keresztül;
• SAP modulok: értékesítési, pénzügy, kontrolling támogatása felhasználók részére (SD,FI,CO);
• SAP modulok (SD,FI,CO) oktatása felhasználók részére;
• A már bevezetett SAP modulok jobb kihasználásának elősegítése, fejlesztési javaslatok tétele, részvétel a fejlesztésekben;
• Meghatározza, dokumentálja és karbantartja a meglévő SAP folyamatokat;
• Részt vesz új SAP folyamatok feltérképezésében, bevezetésében;
• Funkcionális szakértői tudását kihasználva törekszik a rendszer hatékonyságának maximalizálására;
• Kapcsolattartás a helyi társosztályokkal, illetve az anyacég támogató központjával.

Elvárások:
• Támogatói szinten ismered a (SD,FI,CO) modulokat;
• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
• Legalább 1-3 év releváns SAP támogatási tapasztalat áll mögötted;
• Precíz munkavégzés, proaktivitás jellemez;
• Alapszintű szintű német vagy angol nyelvtudásod van írásban és szóban;
• Analitikus gondolkodásmód jellemez;
• Folyamat-és ügyfélszemlélet alapján végzed a munkádat;
• Képes vagy egyedül és csapatban is dolgozni, rövid határidők esetén is;
• Jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel.

Előnyt jelent:
• Középszintű angol vagy német nyelvtudás;
• Multinacionális gyártó cégnél szerzett tapasztalat;
• Microsoft Office programok középszintű ismerete.

Amit kínálunk:
• Stabil, nemzetközi hátterű, javítási tevékenységet folytató cég.
• Hosszútávú foglalkoztatás, határozatlan idejű munkaviszony.
• Versenyképes juttatási csomag, havi bónusz és Cafeteria.
• A próbaidő letelte home office lehetőség.
• Változatos, kihívásokkal teli, sokrétű feladatkör.
• Szakmai fejlődési lehetőség, támogató management.

Az állásra kizárólag az alábbi e-mail címen lehet jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu