Segédmunkás Mogyoródon

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesegédmunkás
MegyePest megye
Település neveMogyoród
UtcaIpar u
E-mail címoffice@arts-crafts.hu

Új kollégákat keresünk, akik asztalos-segédként, segédmunkásként erősítené meglévő csapatunkat.

Feladatok:
• Műhely és helyszíni munka
• Tervek, rajzok és szóbeli információk alapján kiállítási standok gyártásában való részvétel.
• A kiállítási standok építési, bontási munkálatai külföldön (megbeszélés szerint).

Elvárások:
• Megbízható, pontos/precíz munkavégzés
• Legalább 1 éves tapasztalat
• Rugalmasság
• Önálló és csapatban való munkavégzés
• Szorgalom, teherbírás, kitartás

Örülünk, ha…
• van hasonló területen szerzett tapasztalat
• van minimális angol vagy német nyelvtudás
• az önálló és csapatban való munkavégzés is megy

Amit kínálunk
• Hosszútávú, bejelentett 8 órás munkaviszony akár azonnali kezdéssel,
• Stabil háttér,
• Fiatalos, lendületes csapat,
• Változatos, kihívásokkal teli munkakör,
• Budapestről a kijutás céges busszal lehetséges,

Munkavégzés helye
• Mogyoród, a Hungaroring közelében.

• Önéletrajz vagy Bemutatkozás elküldésével az office@arts-crafts.hu email címre várjuk.