Senior Governance és szolgáltatás menedzser

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesenior governance és szolgálta
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Globális pénzügyi szolgáltató cég Senior Governance és szolgáltatás menedzser és szolgáltatás menedzserpozícióba munkatársat keres Budapestre.

Főbb feladatok:
– Kiszervezett IT tevékenységek és szolgáltatások feletti napi ellenőrzés biztosítása
– Szolgáltatási szint kiesés vagy eltérés esetén eszkalálás, beavatkozás, megoldási folyamatban való részvétel, támogatás és dokumentálás
– Szolgáltatás elvárási (KPI) rendszer kialakításában és módosításában való részvétel
– Szolgáltatási szintek külső/belső partnerekkel történő egyeztetése, korrigálása, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás a csoport szintű szolgáltatások esetén
– Kiemelt informatikai projektek és fejlesztések támogatása
– Eseti és rendszeres üzleti alkalmazásokkal és infrastruktúra szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, számítása, kommunikálása
Elvárások:
– Felsőfokú gazdaságinformatikus végzettség
– 3-5 éves, hasonló területen, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
– Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
– Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
– Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
– Proaktív szemlélet, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés
– Teljes munkaidős foglalkoztatottság
– Innovatív térning és feljesztési programok
– Otthoni munkavégzési lehetőség

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.