Senior Számviteli Szakértő

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesenior számviteli szakértő
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Nemzetközi fuvarozó cég Senior Számviteli Szakértőt keres Győri munkavégzéshez.

Feladatok:
• Havi zárási feladatok
• Meglévő számviteli folyamatok IFRS szempontból való folyamatos értékelése
• Részvétel a negyedéves, éves beszámolók összeállításában
• Konszolidációhoz szükséges leányvállalati adatszolgáltatások megszervezése
• Konszolidált beszámoló összeállításához szükséges nyilvántartások vezetése
• Számviteli vezető támogatása
• Könyvvizsgálati folyamatban való aktív részvétel
• Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal (bérszámfejtés, adó osztály, kontrolling…)
Elvárások:
• Felső fokú gazdasági végzettség
• IFRS könyvelői képesítés
• IFRS naprakész magas szintű ismeret
• 10 éves számviteli területen szerzett tapasztalat legalább 5 év nagyvállalati környezetben
• SAP rendszer naprakész használata
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos MS Excel alkalmazás
• Rendszerszemléletű gondolkodásmód
• Precíz, pontos munkavégzés
• Önálló és csapatban való munkavégzés képessége egyaránt
Előny:
• Konszolidációban való gyakorlati jártasság

Amit kínálunk:
– Versenyképes fizetés
– Teljes munkaidős állás

Jelentkezni e-mailben önéletrajzzal : jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet.