Soponyai Vadfeldolgozó Üzemünkbe villanyszerelő munkatársat keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésevillanyszerelő
MegyeFejér megye
Település neveSoponya
UtcaPetőfi u. 275.
E-mail címlorincza@vadex.hu
Webcímhttps://vadex.hu/hu/esemenyek/hirfolyam-2022/544-allasajanlatunk-9

Bővebb információ

Munkavégzés helye: 8123 Soponya Petőfi utca 275.

Feladatok:
– A cég által üzemeltetett létesítményekben lévő épületgépészeti rendszerek, elektromos berendezések javítása és karbantartása
– Feszültség kimaradás utáni ellenőrzések végrehajtása
– Kisebb gépészeti hibák elhárítása, javítása

Elvárások:
– Villanyszerelő végzettség
– Elektromos/gépész rajzok ismerete
– Precizitás, gyors helyzetfelismerés, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
– Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
– Több éves szakmai múlt

Amit kínálunk:
– Jó munkahelyi légkör
– Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
– Egy műszakos munkarend
– Piacképes jövedelem
– Cafetéria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre: lorincza[kukac]vadex.hu
Telefonos elérhetőség hétköznap 8-14 óráig: Dr. Lőrincz Attila, Ágazati igazgató
+36 30 237 8334