Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésestratégiai beszerző
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Nemzetközi fuvarozó cég Stratégiai Beszerző munkatársat keres Budapestre.

Feladatok
• Biztosítani a vállalat beszerzési stratégiájának végrehajtását;
• Megtakarítási potenciálok meghatározása, bevezetése, nyomonkövetése;
• Beszerzési költségek racionalizálása, megtakarítási célok teljesítése;
• Cégen belüli társterületekkel történő aktív és folyamatos kapcsolattartás;
• Előkészíteni és vezetni az éves tárgyalásokat a stratégiai beszállítókkal;
• A beszállítók által ajánlott termékek/szolgáltatások minőségének ellenőrzése és fejlesztésének elősegítése;
• Az aktuális piaci helyzet figyelése, elemzése és az ideális beszerzési stratégia kialakítása;
• Aktív problémamegoldás szállítási problémák esetén, kapacitás vagy minőség terén;
• Piackutatások lefolytatása, ajánlatkérések, ajánlatok elemzése és kiértékelése.
• Ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötések menedzselése;
• Mindennapos munkafolyamatok támogatása és kontrollálása a szervezeten belül;
• A felettese által kijelölt egyéb projektek/feladatok elvégzése
Elvárások
• Felsőfokú gazdasági, kereskedelmi vagy műszaki végzettség;
• Műszaki, telekommunikáció vagy IT beszerzésben szerzett munkatapasztalat;
• Minimum 3-4 év beszerzői tapasztalat;
• Aktív, középfokú angol nyelvtudás (mindennapi nyelvhasználat);
• Stresszhelyzetben való helytállás, több projekt párhuzamos vitele, projektvezetése;
• Kiváló kommunikáció és tárgyalási képesség, határozottság, problémamegoldó képesség; eredmény- és költség orientált szemlélet
Előnyt jelent
• Automotive vagy logisztikai vállalatnál szerzett tapasztalat;
• Logisztikai területen szerzett ismeretek
Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkaviszony
• Heti 1 alkalommal biztosított otthoni munkavégzés
• Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely, BKK buszmegálló a Kamiontelep előtt
• Díjmentes parkolási lehetőség
• Gyermekek iskolakezdési és nyári táboroztatási támogatása
• Kedvezményes egészségügyi vizsgálatok Wáberer Medical Center-nél
Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.