Szállodába keresünk, azonnali indulással takarítókat,-Külföldi munka Egyesült Királyság

Hirdetés jellegeajánlat
OrszágEgyesült Királyság
E-mail címJobs4you@mail.de

Bővebb információ

Szállodába keresünk, azonnali indulással takarítókat,

Külföldi munka ajánlat Egyesült Királyság

Külföldi munkák és állások!

200 szobával rendelkező, nem dohányzó szállodába keresünk, azonnali indulással takarítókat,
Férfiakat, hölgyeket, párokat, baráti társaságokat, nyelvtudás nem kötelező !

– a szobák teljes takarítására, amikor a vendég kiköltözik belőle.
– amikor még ott laknak és csak napi takarítást kell elvégezni.

Munkakör megnevezése: Szobatakarítás
Hely: London belváros
Órabér: £9.50 – £12.50
Heti órák száma: 40
Műszak: 1 műszak (reggeltől-délutánig)
Fizetés: hetente
Próbaidő: 3 nap
Életkor: 18-55
Szükséges nyelvtudás: Nem kötelező de előny lehet

Indulás: 2022.01 folyamatosan

NI number, bankszámlanyitásban segítünk. Személyes kíséret lehetősége, igény esetén, illetve kérésre elkísérjük első nap a munkahelyére is. A munka mellé albérletet tudunk adni, mely önköltséges.

A feladat szobák takarítása, agyak bevetése, fürdőszoba tisztítása .

Egyéb juttatások
Fizetés: 1850 font / nettó havi

Ingyenes ételeket a szálloda éttermében működése
Szállás biztosítva

A szálloda rendszerint részt vesz üzleti utazók és hétvégi szabadidős vendégek.
Követelmények a munkavállalói:
Legalacsonyabb iskolai követelmények
Középiskola érettségi

Jelentkezni : várjuk fényképes önéletrajzodat e-mailben : euro.jobs@gmx.co.uk