Szállodai reggeliztető álláshirdetés Budapest IV.kerület

Részletes adatok

Várható kereset*
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszállodai reggeliztető
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeBudapest
Település neveBudapest IV.kerület
UtcaFóti út 75.
E-mail címkarinhotel@t-online.hu
Webcímhttp://www.karinhotel.hu
Egyéb elérhetőségkarinhotel@t-online.hu

Bővebb információ

Szállodai reggeliztető

Szállodai reggeliztető állásajánlat – Budapest Budapest IV.kerület – álláshirdetés

Budapest, IV. kerületi háromcsillagos hotelbe keressük reggeliztető kollégánkat!

Feladatok:

• szállodai svédasztalos reggeliztetés lebonyolítása,
• ételek-italok folyamatos töltése,
• vendégek fogadása és esetleges kiszolgálása,
• előkészítési és leszedési feladatok ellátása,
• mosogatás, takarítás.

Elvárás:

• alapfokú angol nyelvtudás,
• alapos munkavégzés,
• ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

• jó munkakörülmények
• versenyképes fizetés
• segítőkész kollektíva
• barátságos környezet

Előnyt jelent, hasonló munkakörben szerezett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Munkaidő: 7:00 – 11:00 –ig

Kizárólag fényképes önéletrajzzal, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével! Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük elküldeni: karinhotel@t-online.hu

A jelentkezési lap beérkezését követően, egy személyes elbeszélgetésre kerül sor, melynek időpontját telefonon egyeztetjük a jelentkezővel.