Szállodánkba keresünk állandós délutános műszakba konyhai kisegítőt

Részletes adatok

Várható kereset230.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekonyhai kisegítő
MegyeVas megye
Település neveSzentgotthárd
Webcímhttps://gotthard.accenthotels.com/hu/rolunk/karrier

Az Accent Hotels által üzemeltetett, az Őrség szívében, Szentgotthárdon elhelyezkedő 4*-os Gotthard Therme Hotel & Conference szállodánkba keresünk nagy szakmai tapasztalattal rendelkező konyhafőnök irányítása mellett elhivatott, munkájára igényes kollégákat a következő munkakörben:
Konyhai kisegítő

Légy csapatunk tagja, ha
• szereted a pörgést és együtt tudsz működni a kollégáiddal
• munkádat nem csak összecsapod, hanem figyelsz a részletekre
• lelkiismeretes munkavégzés jellemez

Amit kínálunk:
• bejelentett munkaviszony teljes, vagy akár részmunkaidős foglalkoztatásban (nyugdíjasok, páyakezdők jelentkezését is várjuk!
• versenyképes fizetés és egyéb vállalati juttatás
• útiköltség támogatás
• bőséges meleg étkezés
• lendületes, jókedvű, támogató csapat
• kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődésedet pályázatod fényképes önéletrajzzal várjuk a viktoria.szabo@accenthotels.com e-mail címre.
Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a következő telefonszámon: 0630/698-3269