Személyes értékesítési tanácsadó

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszemélyes értékesítési tanácsadó
MegyeBorsod-Abaúj-Zemplén megye
Település neveMiskolc
E-mail címjelentkezes@activehrc.hu
Webcímhttp://activehrc.hu

Megbízónk – a világ vezető mobiltelefon szolgáltató cégének partnere – részére keresünk
Személyes értékesítési tanácsadókat.

Főbb feladatok:
• Potenciális lakossági és üzleti ügyfelek címlista alapján történő felkutatása és megszerzése.
• Személyes kapcsolat kiépítése a területen lévő ügyfelekkel.
• Ajánlatok összeállítása, ártárgyalás, szerződések kötése és után követése, az értékesítési portfolió felépítése.
• Értékesítési tervek teljesítése.
• Személyes ügyfélmegkeresés.
• Ügyféligény felmérése, igény felkeltése.
• Ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség (érettségi).
• Érdeklődés a mobil- és vezetékes kommunikáció iránt.
• Ügyfélszerzésben, értékesítésben szerzett tapasztalatok.
• Számítógépes ismeretek (Microsoft Office).
• Kiváló kommunikációs-, tárgyaló-, prezentációs és problémamegoldó képesség.
• Ügyfél-centrikus hozzáállás, megbízhatóság.

Előnyt jelent:
• Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén).
• “B” kategóriás jogosítvány és gépkocsi.
• Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben.

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, bejelentett munkaviszony jutalék-, ösztönző- és bónuszrendszerrel.
• Kezdés előtti szakmai tréninget és szakmai mentoring programot biztosítunk.
• A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk (tablet, mobilinternet, munkaruha).
• Rugalmas időbeosztás.
• Folyamatos fejlődési lehetőség.
• Extra ösztönző programokban, versenyekben történő részvétel
• Munkavégzés helye: B-A-Z. megye.

Jelentkezni e-mailben elküldött, fényképes önéletrajzzal lehet a pozíció megjelölésével: jelentkezes@activehrc.hu