Személyi asszisztensi munka Budapest X. kerületében

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszemélyi asszisztens
MegyeBudapest
Település neveBudapest X.kerület

Budapest X. kerületében működő, elsősorban építőipari tevékenységet folytató cég keresi személyi asszisztens munkatársát.

Főbb feladatok:
– folyamatos kommunikációs kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
– elektronikus és papíralapú dokumentumok kezelése (levelezés, fénymásolás, szkennelés)
– megkeresések, információ kérések megválaszolása
– könyvelővel való kapcsolattartás
– számlák kezelése, előkészítése
– telefonok kezelése
– árajánlatok kérése
– postai ügyintézés

Az álláshoz tartozó elvárások:
– minimum 2-3 éves irodai munkakörben szerzett tapasztalat
– B kategóriás gépjárművezetői engedély
– angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban

Készségek:
– kiváló kommunikációs és önálló problémamegoldó készség
– gyakorlatiasság, terhelhetőség
– önállóság, precizitás, megbízhatóság
– rugalmasság, alkalmazkodó képesség
– MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:
– stabil cégháttér
– változatos munkakör
– bejárás támogatás
– fiatalos, dinamikus csapat
– hosszú távú munkalehetőség
– céges laptop és telefon

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal például szerződések, számlák, teljesítés igazolások elkészítésben. Esetleg nem okoz problémát egy munkaszerződés elkészítése, külső partnerekkel való kapcsolattartás, határidők betartása, termékek megrendelése, találkozók leszervezése, weboldalak kezelése (blog, referencia), ügyfélkör bővítés.

Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig 7:30 – 15:30 között

Munkavégzés helyszíne: X. kerület

Jelentkezni az info@everfloor.hu e-mail címen lehet fényképes Önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével.