Személyszállítás Sofőr gépjárművel

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésesofőr
Munka jellegeEgyéb jellegű munka
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címbat@567.hu

Munkavégzés helye, város: Budapest
Munkavégzés típusa: Teljes munkaidő; Részmunkaidő
Állás típusa: Szerződés

Személygépkocsival, Minivannal, Minibusszal, vagy Busszal rendelkező sofőr kollégákat keresünk első sorban reptéri transzferekhez, budapesti, vidéki és környező országokba irányuló személyszállításhoz.

Követelmények:

– Gépjármű,
– Angol nyelv (alap),
– PÁV-II, Személszállító vizsga előnyt jelent.
– Jogosítvány kategóriája: B (minimum)
– Tartózkodási hely: Budapest, Pest megye

Munkakörülmények:
Feltétel: Saját, személyszállításra alkalmas jó állapotú gépjármű (szgk, minivan, minibusz, busz).

Elvárások:
– Érvényes PÁV II vizsga és személygépkocsis személyszállító vizsga megléte előny.
– Megbízhatóság, pozitív megjelenés, tiszta és dohányzásmentes jármű és sofőr.
– Minimum Angol nyelv alap tudás előny.

Érdeklődni és jelentkezni lehet Email-ben:
Email: bat@567.hu
– Önéletrajz mellékelése szükséges!
– Gépjármű leírás (márka, típus. évjárat)
– Gépjármű fénykép(ek),
– Sofőr fénykép