Szerelő operátor munkalehetőség Tatabányán

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszerelő operátor
MegyeKomárom-Esztergom megye
Település neveTatabánya
UtcaKerék utca 2., Kóta József utca 1.
E-mail címklaudia.goldschmiedt@sanmina.com
Egyéb elérhetőségallas@sanmina.com

Várjuk a szerelési tapasztalattal rendelkező operátorok jelentkezését.
Legyél részese a mi csapatunknak!

Beosztás:
8 óra 2 szak

Fő feladatok / Main duties:
Fűtőkészülék összeszerelése a kapcsolódó munkautasítások alapján
Összeszerelt termékek továbbítása tesztelésre
Utasításokban szereplő adminisztráció precíz végrehajtása
Előírások pontos betartásával biztosítani, hogy a termék az elvárt minőségben és idő alatt készüljön el
Csoportvezető, műszakvezető által meghatározott darabszámok teljesítése
Biztonságos munkavégzés szabályainak betartása

Képességek, tapasztalatok / Skills, experiences
Tapasztalat csőrendszer-összeszerelésben, lakatos munkában vagy a fémmegmunkálásban
Jó fizikai állapot
Gázszereléshez kapcsolódó végzettség előny
Megbízhatóság
Pontosság, precízitás, stressztűrés
Alapfokú számítógépkezelési ismeretek