Szerkezetépítő, betonacél szerelő

Részletes adatok

Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezésebetonacél szerkezetépítő
MegyeMagyarországon bárhol
Település neveMagyarország
E-mail címhr@epi.hu

Budapesti székhelyű szerkezetépítésben több, mint 30 éve jelen lévő építőipari cég keres tapasztalt, megbízható kollégákat betonacél szerelő pozícióba.

Feladatok:
· Építkezésen monolit vasbeton szerkezetek betonacél szerelése
· Betonacél szerelési tevékenységek ellátása a biztosított eszközök és gépek segítségével, a munkavédelmi és munkabaleseti szabályok betartásával.

Követelmények:
· Minimum 1-3 év szerkezetépítésben szerzett gyakorlat
· Pontos, precíz munkavégzés
· Tervrajzolvasási ismeret előnyt jelent.

Amit ajánlunk:
· Versenyképes fizetés
· Folyamatos, hosszú távú, stabil, bejelentett munkaviszony
· Vidékieknek vagy külföldi munkavállalóknak ingyenes szállás lehetőség

Jelentkezésüket a hr@epi.hu e-mail címre várjuk!