Szerkezetépítő, zsaluzó ács

Részletes adatok

Várható keresetmegegyezés szerint
Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezéseszerkezetépítő, zsaluzó ács
MegyeMagyarországon bárhol
Település neveMagyarország
E-mail címhr@epi.hu

Budapesti székhelyű szerkezetépítésben több mint 30 éve jelen lévő építőipari cég keres tapasztalt, megbízható kollégákat zsaluzó ács pozícióba.

Feladatok:
· DOKA / PERI / MEVA zsalurendszer elemeinek ismerete.
· A rá bízott zsaluzási tevékenységet a munkáltató által biztosított eszközök és gépek segítségével, a szükséges geometriai méretek megtartása mellett, munkavédelmi és munkabaleseti szabályok betartásával elvégezni.
Követelmények:
· Minimum 1-3 év szerkezetépítésben szerzett gyakorlat
· Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:
Versenyképes fizetés, folyamatos, hosszú távú, stabil, bejelentett munkahely, vidékieknek vagy külföldi munkavállalóknak ingyenes szállás biztosítása.
Jelentkezésüket várjuk a hr@epi.hu e-mail címen!