Részletes adatok

Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezésebolti eladó
MegyeBaranya megye
Település nevePécs
UtcaSiklósi út 12.
E-mail címallas@szerszamprofi.hu
Webcímhttps://szerszamprofi.hu/szolgaltatasaink/allaslehetoseg

Professzionális szerszámok kereskedelmével foglalkozó, magyar cég vagyunk.
Potenciális ügyfeleink a jármű-, fém-, fa- és az építőipar területén találhatóak.
Pécsi szerszámboltunkba egy határozott fellépésű, megnyerő és barátságos
BOLTI ELADÓ
kollégát keresünk.

Feladatok:
• az áru átvétele, kihelyezése
• hatékony bolti értékesítés
• számlázó és készletkezelő program kezelése
• árajánlatok készítése, utánkövetése
• a vevőkkel történő telefonos/elektronikus kapcsolattartás

Elvárások:
• képesség a csapattal összehangolt -, de önálló munkára is
• jó kommunikációs és értékesítési készség
• igény a folyamatos szakmai fejlődésre
• jártasság a Microsoft Office, főként az Excel használatában

Előny:
• 3-4 éves műszaki értékesítési tapasztalat
• számlázó és készletkezelő program használatában való jártasság

Amit kínálunk:
• főállású, változatos, igazi kihívásokat jelentő, önálló munka
• intenzív betanítás a gyors, de kompetens kezdés érdekében
• folyamatos szakmai képzések a fejlődéshez

Amennyiben szívesen dolgozna velünk, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát!

allas@szerszamprofi.hu