Szerviztechnikus – karbantartó kollégát keresünk!

Részletes adatok

Várható kereset300-350 ezer nettó
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszerviztechnikus - karbantartó
MegyeBudapest
Település neveBudapest X.kerület
UtcaMaglódi út
E-mail címpalagyi@garazsipar.hu
Webcímhttps://garazsipar.hu/karrier/

30 éves, magyar tulajdonú, családias hangulatú kisvállalkozás vagyunk. Új és használt garázsipari gépek és berendezések forgalmazásával, kereskedelmével és szervizével foglalkozunk – az eltelt évtizedek alatt pedig stabil, országos piaci szereplővé nőttük ki magunkat. Növekvő megrendeléseinknek köszönhetően csapatbővítés céljából keressük új munkatársunkat.

Szívesen fogadunk akár pályakezdő kollégát is, aki nálunk kitanulhatja a szakmát tapasztalt technikus kollégáinktól.

Feladatok:
fő feladatkör: gépjármű szervizberendezések (emelők, kerékszerelők, kerékkiegyensúlyozók) beüzemelése, karbantartása, szerelése, kalibrálása és telepítése.
szükséges -garanciális- javítások, felújítások, karbantartási munkálatok elvégzése (mechanikus, pneumatikus és kis részben villamos javítások).
alkalomszerűen árurendeléssel és szállításokkal kapcsolatos ügyek intézése.

Elvárások:

– minimum műszaki középfokú/szakmunkás végzettség –> (pl. gépszerelői, autószerelői, gépész, gépésztechnikus, géplakatos, – műszerész vagy általános gépész.)
– ideális esetben rendelkezik legalább 1 év műszaki gyakorlati ismerettel  – hibakeresés, szerelés, javítás, karbantartás terén.
– szeret önállóan, felelősségteljesen dolgozni.
– B kategóriás jogosítvány.

A számunkra ideális munkatárs szívesebben dolgozik egy családi kisvállalkozásnál és szeret önállóan dolgozni, mindamellett, hogy szeret kommunikálni is az ügyfelekkel, segíteni őket és tanácsokat adni számukra.

Előnyt jelent:
targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk:

– Pénzügyileg stabil, valamint az elmúlt 2-3 évben jelentős növekedést maga mögött tudható cégháttér – ennek megfelelően – versenyképes fizetést biztosítunk (esetenkénti plusz bónuszokkal).
– családias, közvetlen, barátságos hangulatú kisvállalkozás vagyunk.
– Önálló munkavégzés lehetősége.
– Nyugodt és támogató kollegális légkörre lehet számítani nálunk – odafigyelünk rá, támogatjuk a munka-magánélet egyensúlyának megteremtését és fenntartását.
– céges mobiltelefont adunk.
– támogatjuk a munkába járást.
– a betanítást biztosítjuk az új kolléga számára.
– elsősorban teljes munkaidős, 8 órás munkavégzés, de igény esetén 6 órásra is nyitottak vagyunk.