Szigetszentmiklósra Konyhai kisegítő kollégát keresünk!

Részletes adatok

Várható keresetVersenyképes
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekonyhai kisegítő
MegyePest megye
Település neveSzigetszentmiklós
UtcaCsepeli út 15-17
E-mail címallas@easyfood.hu

Szigetszentmiklósi nagyüzemi termelőkonyha keres gyakorlattal rendelkező KONYHAI KISEGÍTŐ munkatársat.

Munkavégzés: heti 5 munkanap, szombattól szerdáig, 14,30 – 23 óráig.
Feladatok:
– a műszakvezető által meghatározott konyhai feladatok ellátása
– a szakácsok munkájának segítése
– az elkészült ételek üstökből történő kiszedése, lemérése, címkézése, pakolása
– főzés közben és műszak végén a nagykonyhai berendezések takarítása
– munkaterület tisztán tartása

Elvárások:
– fizikai terhelhetőség
– megbízható, pontos munkavégzés
– hasonló területen szerzett tapasztalat
– igényesség a munkájára és környezetére
– megfelelő higiéniai szemlélet

Kínálunk:
– hosszútávú és stabil munkahely
– kiszámítható, fix munkaidő
– ingyenes dolgozói étkezés
– védőital
– munkaruha
– megegyezés szerinti bérezés
– azonnali / megegyezés szerinti munkakezdés

Jelentkezni a +36 20 352 7990 telefonszámon lehet.