Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseszoftverfejlesztő
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

ProDSP Technologies Zrt. Szoftverfejlesztőt keres Budapesti munkavégzéssel.

Miről szól a pozíció?
Szoftverfejlesztőként egyedi igények alapján házon belül fejlesztett és épített ipari vezérlő, szabályozó és méréstechnikai rendszerekhez fogsz szoftvereket készíteni:
‐ Beágyazott MCU/DSP alapú rendszerek
‐ Linux alapú beágyazott rendszerek
‐ PC-n futó magasszintű környezetek (NI, Qt, C#, MATLAB)
Megtaláljuk azt a területet, amiben a leginkább otthon vagy.
Milyen feladatok várnak rád?
‐ Fejlesztési tervek és dokumentációk készítése
‐ Szoftverfejlesztés
– Specifikáció, implementálás, code review, hibakeresés, verifikáció
– Driverek, kommunikációs interfészek, algoritmusok, szabályozások, vezérlési logika
‐ Telepítés, támogatás
Mikor érdemes jelentkezned?
‐ Ha van szakirányú felsőfokú végzettséged (villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnökinformatikus)
‐ Ha van konkrét szoftverfejlesztési tapasztalatod a fent felsorolt területek valamelyikében
‐ Ha angol nyelvű dokumentációk írása, olvasása nem okoz gondot
‐ Ha nem ijedsz meg elemi villamos jelenségek méréséhez kapcsolódó feladatoktól (pl.
feszültség/áram mérése, egyszerű villamos alapkapcsolások értelmezése)
Mi jelent előnyt?
– Kódolási szabványok ismerete (pl. MISRA)
– National Instruments termékek ismerete (LabVIEW, TestStand)
– Egy MCU/DSP architektúra ismerete (pl. perifériakezelés, utasításkészlet, stb)

Amit kínálunk:

• Kedvező bérezés és féléves bónusz
• Változatos, innovatív ipari projektekben való részvétel
• Rugalmas időbeosztás, homeoffice lehetőség
• Őszinte és nyitott munkahelyi légkör, ahol számít a véleményed
• Jó hangulatú, progresszív csapat
• Irodai rekreációs lehetőségek

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.