Szolgáltatás Értékesítő munkatárs

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseértékesítő munkatárs
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

Bővebb információ

Ahrend Kft Értékesítő munkatársat keres Budapestre.

Feladatok:
– Szolgáltatások értékesítése, piaci kapcsolatok kialakítása, ápolása
– Projekt budget kezelése, ártárgyalások lefolytatása
– Találkozók megszervezése és lebonyolítása a felsőbb döntéshozókkal
– Szaktudás kiépítése és fejlesztése
– Ügyfélelégedettség prioritizálása, igények feltérképezése és lehetőségek ismertetése
– Folyamatos nyomon követése a szakmai piacnak

Követelmények
– Ingatlan és irodapiaci szereplők ismerete
– Minimum 1-2 év értékesítésben szerzett tapasztalat
– Magabiztos használata az angol nyelvnek

Amit kínálunk:

– Versenyképes fizetés
– Jól felszerelt irodai környezet
– Fiatalos dinamikus csapat
– Teljes munkaidős állás

Jelentkezni e-mailen keresztül önéletrajazzal : jobjel0101@gmail.com e-mail címen.