Takarító álláshirdetés Budapest XIII.kerület

Részletes adatok

Várható kereset176.000-211.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetakarító
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIII.kerület
E-mail címhorizonteam.bzs@gmail.com

Bővebb információ

XIII. kerületbe keresünk Plázába takarító munkatársat!

Takarító állásajánlat – Budapest Budapest XIII.kerület – álláshirdetés

Nyugdíjasok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkaidő:

Hétfőtől vasárnapig (szabadnapokkal)

8.00 órás

06.00-14:00 valamint 14.00-22:00-ig tartó műszakok

Feladatok:

Közösségi területek takarítása

-Folyosók

-Aula

-Étterem

-Mosdók

Amit biztosítunk:

-Azonnali kezdés

-Netto 170.000-192.000ft/hó (Netto 1.000,-/óra)

-Hosszútávú munkalehetőség

Elvárások:

-Megbízhatóság, önálló, precíz munkavégzés

-Takarításban szerzett tapasztalat előny de nem feltétel

Ha felkeltette érdeklődését az alábbi lehetőség, akkor várom jelentkezését a következő telefonszámon munkaidőben!

Hétfőtől – Péntekig 8:00-16:00 között!

30/1669809