Takarító álláshirdetés Budapest XIII.kerület

Részletes adatok

Várható keresetNettó 1000 ft/óra
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetakarító
MegyeBudapest
Település neveBudapest XIII.kerület
E-mail címhorizonteam.rk@gmail.com

XIII. kerületi Bevásárlóközpontba keresünk Nappalos kültéri kollégát!

Takarító állásajánlat – Budapest Budapest XIII.kerület – álláshirdetés

XIII. kerületi Bevásárlóközpontba keresünk Nappalos kültéri (Udvaros) kollégát!

Munkaidő:
-8 órás munkaidő
-Hétfő és vasárnap közti munkaidőkeret, szabadnapokkal
-06-14:00 avagy 14-22:00 (megbeszélés szerinti, rugalmas beosztásban)

Feladatok:
Külső területek takarítása, tisztán tartása (sepregetés, leszemetelés)
Stb.

Amit biztosítunk:
-Nettó 1000 ft/óra
-Azonnali kezdés
-Pontos, havi kifizetés (Készpénzben vagy átutalással)
-Munkaruha

Elvárások:
-Megbízhatóság
-Igényes munkavégzés
-Adott területen szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen tud munkaidőben:
06301414332