takarító csoportvezető-helyettes álláshirdetés Budapest XVIII.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetakarító csoportvezető-helyettes
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVIII.kerület
E-mail címallas@varosgazda18.hu

Társaságunk takarító csoportvezető-helyettes pozícióba keres munkavállalót.

takarító csoportvezető-helyettes állásajánlat – Budapest Budapest XVIII.kerület – álláshirdetés

A Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt. a Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzatának 100%-os tulajdonában álló, vagyonkezeléssel, mély- és magasépítéssel, intézmény-üzemeltetéssel, rendezvény-szervezéssel, közszolgáltatások nyújtásával foglalkozó nonprofit gazdasági társasága.

Társaságunknál olyan vállalati kultúra kialakítására törekszünk, amelynek révén a cég valamennyi munkatársa számára többet jelent egy egyszerű munkahelynél.
Egy olyan közösséghez tartozást, amely egy közös célért, a kerületi közjóért dolgozik, egy biztonságot jelentő közeget, ahová a munkavállaló örömmel jön be munkát végezni.

Munkakör célja:
A Társaság székhelyén és telephelyein takarítási és egyéb, kapcsolódó tisztántartási tevékenység szervezése, irányítása és ellenőrzése, a csoportvezető munkájának támogatása, a csoport tevékenységéhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Feladatok:
• a csoport munkájának szervezése, munkaidő beosztásának elkészítése, a munkavégzés irányítása,
• a jelenléti ívek folyamatos vezetésének ellenőrzése, a munkaidő betartásának biztosítása, ellenőrzése,
• szükség esetén a munkafolyamatok szakszerű bemutatása, valamint betanítása,
• a munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök, munkavédelmi felszerelések rendelkezésre állásának figyelemmel követése, szükség szerinti beszerzésük, megrendelésük intézése
• baleset esetén az előírás szerinti dokumentációk elkészítése (jegyzőkönyv, fénykép stb.)
• a takarítószerek és egyéb kellékek helyszínekre történő eljuttatásának, kiosztásának és biztonságos tárolásának megszervezése,
• az elvégzett munkák mennyiségének és minőségének ellenőrzése, az esetleges hiányosságok pótlásának elrendelése,
• a telephelyek programjainak technikai előkészítésében, kiszolgálásában és az eredeti állapot helyreállításában való részvétel koordinálása,
• az évszakonkénti nagytakarítások elvégzésének ütemezése, azok végrehajtásához a feltételek megszervezése,
• a munkacsoport szakmailag igényes, rugalmas, költséghatékony tevékenységének biztosítása,
• az adott terület éves, költségvetési igényének tervezésében való közreműködés,
• a kötelező nyilvántartási és adatszolgáltatási feladatok naprakész vezetése, illetve határidőre történő teljesítése,

Elvárások:
• középfokú végzettség (érettségi),
• PC programok felhasználó szintű ismerete. (Excel, Word),
• „B” kategóriás jogosítvány
• jó szervező, kommunikációs és együttműködési készség,
• kulturált és fegyelmezett magatartás, csapatszellem,
• precíz, megbízható, önálló, felelősségteljes munkavégzés,

Előny:
• szakirányú képzettség (takarító),
• hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület

Jelentkezés módja: az önéletrajz bruttó bérigény megjelölésével az allas@varosgazda18.hu e-mail címre történő megküldésével, „takarító csoportvezető-helyettes” tárgy feltüntetésével.