Takarító munkahirdetés Budapest XI.kerület

Részletes adatok

Várható kereset176.000-211.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetakarító
MegyeBudapest
Település neveBudapest XI.kerület
E-mail címhorizonteam.bzs@gmail.com

XI. kerületben található uszodánkba keresünk közösségi területekre takarító

Takarító munkaajánlat – Budapest Budapest XI.kerület – munkahirdetés

XI. kerületben található uszodánkba keresünk közösségi területekre takarító kollégát.

Feladatok:

Közösségi területek takarítása, tisztán tartása.

mosdók
öltözők
folyosók és vendégtér
Munkaidő:

Hétfőtől-Péntekig +1 hétvéginap

Munkaidő: 5.30-13.00 ig vagy 13.00-20.30ig

Amit biztosítunk:

1.100,-ft./ órás munkabér
hosszútávú, bejelentett lehetőség
kellemes munkakörnyezet
Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat de nem feltétel

Ha felkeltette érdeklődését az alábbi lehetőség, akkor várom jelentkezését a következő telefonszámon munkaidőben!

Hétfőtől – Péntekig 8:00-16:00 között!

30/1669809