Tapasztalt Call Centeres munkatársat keresünk!

Részletes adatok

Várható kereset150 000-350 000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésecall centeres munkakör
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeMagyarországon bárhol
Település neveMagyarország
E-mail címcallcenterszolgaltatas@gmail.com

Pénzügyi, prémium termékek értékesítésével foglalkozó cég keres tapasztalattal rendelkező időpontegyeztető kollegát. A munka Budapesti irodánkban vagy az otthona kényelmében (home office) is végezhető.

Kizárólag időpont egyeztetésről van szó, adott címlistából- értékesíteni nem kell.

A pozíció Call Center-es munka, nem adminisztratív munkakör, ami azt jelenti, hogy kimenő hívásokat kell indítani egy adott címlistából, majd időpontokat egyeztetni az érdeklődőknek.
Azon jelentkezőket várom, akik szeretnék jövedelmüket kiegészíteni fő- vagy mellékállásban. Nem ijednek meg a telefonálástól, nem töri le, ha elutasítják telefonon.
Elvárások:
Legyen meggyőző és udvarias a kommunikációs fellépése.
Az önálló munkavégzés ne jelentsen problémát, legyen motivált, hisz ha több időpontot egyeztetett több lesz a bevétele.
Dinamikusan végezze a munkáját, a napi elvárt minimum hívás számot és időpontot teljesítse.
Jó kommunikációs képességgel rendelkezzen, könnyen megtalálja a közös hangot az emberekkel,
Felhasználói szintű számítógépes ismerettel rendelkezzen, nyitott legyen a tanulásra.

Jelentkezés módja: Kizárólag e-mailben Önéletrajz elküldésével.

Kérjük jelölje meg bérigényét, illetve, hogy hány órában tudna dolgozni.

E-mail címünk: callcenterszolgaltatas@gmail.com