Targoncavezető álláshirdetés Ajka

Részletes adatok

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetargoncavezető
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeVeszprém megye
Település neveAjka
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Targoncavezető -3műszak – Ajka

Targoncavezető állásajánlat – Veszprém megye Ajka – álláshirdetés

Az autóiparban és a repülőgépiparban világszinten meghatározó, alumínium öntvényeket gyártó partnerünk számára keresünk munkatársakat 3 műszakba, TARGONCAVEZETŐ munkakörökbe Ajkára!

FELADATOK:
– Aluminimum olvasztása és ötvözése
– Az öntő egységek ellátása fémhordó targoncákkal
– Mintavétel különböző analízisekhez
– A folyékony fém minőségének folyamatos ellenőrzése

ELVÁRÁS:
– Általános iskolai végzettség
– Targoncavezetői engedély

ELŐNY:
– Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
– Határozatlan idejű munkaszerződés
– Munkabérelőleg
– Jelenléti prémium
– Ingyenes céges buszjárat
– Bejárás támogatása

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezés, érdeklődés: a +3670/610-0064-es telefonszámon vagy az irodavp@opuswork.eu e-mail címen.