Targoncavezető álláshirdetés Debrecen

Részletes adatok

Várható kereset1
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetargoncavezető
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
E-mail címiroda@unique-talent.hu
Webcímhttps://www.unique-talent.hu/online-jelentkezes
Egyéb elérhetőségjelentkezes@unique-talent.hu

Bővebb információ

Targoncavezetői állás – Debrecen

Targoncavezető állásajánlat – Hajdú-Bihar megye Debrecen – álláshirdetés

Debreceni Partnercégünkhöz keresünk kollégákat Targoncavezető munkakörbe,

Feladataid lesznek

az alkatrészek kiszedése, rendezése, komissiózása, kézi anyagmozgatása;
göngyöleg rakodás, fóliázás,
selejt raklapok válogatása pakolása;
kisebb acélszerkezetek megmunkálásánál, összeszerelésénél való segédkezés;
A munkakör betöltéséhez szakirányú végzettség szükséges 3324 – Vezetőüléses targonca gépkezelői jogosítvány.

Előnyt jelent 1-2 év tapasztalat, illetve ha dolgoztál már fémiparban.

Munkádat 1 műszakos munkarendben, 8 órában kell ellátnod (6:00-14:00). Bejelentett munkaviszonyod lesz és határozatlan idejű munkaszerződéssel fogunk foglalkoztatni.

Utazási támogatást biztosítunk: helyközi bérletvásárlás esetén a bérlet árának 86,5%-át térítjük, saját autó használat esetén uti költséget biztosítunk.