Tartálykarbantartó, tartálytisztító álláshirdetés Szigetszentmiklós

Részletes adatok

Várható keresetmegállapodás szerint
Állás, munkakör megnevezésetartálykarbantartó, tartálytisztító
MegyePest megye
Település neveSzigetszentmiklós
E-mail címoffice@tartalytechnika.com

Bővebb információ

Tartálytisztító állás

Tartálykarbantartó, tartálytisztító állásajánlat – Pest megye Szigetszentmiklós – álláshirdetés

Tartályok tisztítási és karbantartási munkáihoz műszaki érzékkel és „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező kollégát keresünk.

Feladatok:
– ipari tárolótartályok külső és belső tisztítása, karbantartása, szerelési feladatok elvégzése

Elvárások:
– B kategóriás jogosítvány
– műszaki alapismeret, karbantartási munkában való jártasság
– megbízhatóság, fegyelmezettség
– jó állóképesség, megfelelő fizikai kondíció

Előnyök:
– szakirányú végzettség előny, de nem feltétel
– tartálytisztítás és csőszerelés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
– 1 műszakos munkavégzés
– alapbér + kiegészítő juttatások
– elsősorban Budapest és környező megyékben való munkavégzés (Budapesti vagy Szigetszentmiklósi indulással)
– képzési és előrelépési lehetőség

Jelentkezni az allas@tartalytechnika.com e-mail címen lehet.