Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetechnikus
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címjobjel0101@gmail.com

ProDSP Technologies Zrt. Technikus munkatársat keres Budapestre.

Miről szól a pozíció, milyen feladatok várnak rád?
• Egyedi, kisszériás elektromos készülékek és célgépek összeszerelése
• Gyártósori célgépek elektromos és pneumatikus rendszereinek építése
• Tesztberendezések összeszerelése
• Műhelydokumentációk karbantartása
• Szerelési feladatok ütemezése
• Az elkészült eszközök tesztelése
Mikor érdemes jelentkezned?
• Ha van legalább 3 év tapasztalatod elektromos eszközök és célgépek készítésében, telepítésében vagy karbantartásában
• Ha van szakmai végzettséged és/vagy tapasztalatod az alábbi területek egyikében:
o Villanyszerelő
o Elektrotechnikus
• Ha tudsz villamos tervet olvasni
Mi jelent előnyt?
• Pneumatikai ismeretek
• Jogosítvány
• Angol nyelvű írott szöveg, adatlap értelmezésének képessége
• Villamos terv készítése számítógépen (EPLAN)
Amit kínálunk:

• Korrekt bérezést és féléves bónuszt, mert fontosnak tartjuk a kiemelkedő teljesítmény díjazását és a rendszeres visszajelzést
• Változatos, innovatív ipari projekteken dolgozhatsz mérnökeinkkel karöltve
• Őszinte és nyitott munkahelyi légkört, ahol számítunk rád és a véleményedre
• Pozitív hangulatú csapatot, kikapcsolódási lehetőséget

Jelentkezni a jobjel0101@gmail.com e-mail címen lehet szakmai önéletrajzzal. Az e-mail tárgyaként a pozíció megnevezését kérjük megjelőlni.