Telaro Capital Kft. – Építésvezető

Részletes adatok

Várható keresetNettó 350.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseépítésvezető
MegyeCsongrád-Csanád megye
Település neveSzeged
UtcaTímár utca 7.
E-mail címtelarocapitalkft@gmail.com

Bővebb információ

Telaro Capital Kft. építőipari cég keresi új munkatársát:

Főbb feladatok, munkák:

• Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alkalmazottak munkájának irányítása
• Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása
• Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ÉNGY-s költségvetés készítése
• árajánlatok begyűjtése, kiértékelése és továbbítása a projektvezetők felé
• Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
• Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
• Munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
• Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
• Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
• Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
• Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• felsőfokú vagy középfokú szakirányú végzettség( építészmérnök/ építőmérnök/ magasépítő technikus)

• minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes juttatás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet: telarocapitalkft@gmail.com, vagy az alábbi telefonszámon: 0670 6204638