Telefonos értékesítés Győrben

Részletes adatok

Várható keresetBruttó: 120.000 Ft-380.0000 Ft/ hónap
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetelefonos értékesítő
Munka jellegeFőállás részmunkaidőben
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
UtcaFehérvári utca 75.
E-mail címoutbound.ck@telemarketingint.hu
Webcímhttps://www.mediashop.hu/

A Telemarketing International Kft. egy európai vezető kereskedelmi cég közép-kelet-európai központja, mely már 20 éve jelen van a magyar piacon. Közép-Kelet-Európa 13 országának 57,1 millió háztartásában képviseli magát cégünk, mely különösen serkenti a keresletet a közkedvelt termékek iránt. Köszönhető ez a többcsatornás eladási folyamatainknak, mely magában foglalja a TV csatornákon, interneten, nyomtatott médiában, mintaboltokban és direkt marketingen keresztüli értékesítést

Főbb feladatok, munkák:
* Kimenő hívások kezelése értékesítéssel
* Honlapon beérkezett rendelések kezelése, kiegészítő termékek ajánlása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
* Jó kommunikációs készség
* Számítógép alapszintű ismerete
* Nyitott,barátságos személyiség
* Értékesítési hajlam

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
* Call Centerben szerzett tapasztalat előny
* Saját számítógép,headset,internet az esetleges home officehoz

Amit kínálunk:
* Folyamatos fejlődési lehetőség, ingyenes,változatos képzések
* Versenyképes fizetés,alapbér+bónusz
* Rész és teljes munkaidős lehetőség (4,5,6,7,8 órában)
* Hétfőtől péntekig, 8-16-ig tartó nyitvatartási idő.
* Fiatalos, vidám,családias csapat, kellemes munkahelyi környezet
* Stabil munkahely
* Karrier építési lehetőség

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el jelentkezését az outbound.ck@telemarketingint.hu email címre.