Telefonos értékesítő | Kiadványszervező munkatárs

Részletes adatok

Várható kereset150.000-300.000
Hirdetés jellegeajánlat
Otthoni munka jellegeOtthoni munka
Otthoni munka megnevezéseértékesítő
E-mail címhello@solutify.hu
Webcímhttps://www.solutify.hu/karrier

Bővebb információ

Telefonos értékesítő

A Solutify szuper csapata telefonos értékesítőket keres.

Ha elszánt vagy, fejleszteni szeretnéd a kommunikációd és pénzt is keresnél egy időtől és helytől független, otthonról végezhető munkával, akkor ez álmaid állásajánlata.

Leendő munkatársunknak az új ügyfelek felkeresésén kívül a meglévőkkel való kapcsolattartás lesz a feladata, ezzel együtt pedig egy adott városban készülő kiadvány hirdetési felületeinek értékesítése.

Ügyfeleink kis- és középvállalkozások, akik általában egy városon belül értékesítik szolgáltatásaikat. Az általunk készített éttermi kiadványok pedig tökéletes lehetőséget biztosítanak nekik arra, hogy fél éves szereplésükkel, eljussanak saját célközönségükhöz a város lakóihoz.

Olvasd el a részleteket és, ha úgy érzed megfelelő lennél a pozícióra, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Vedd fel velünk a kapcsolatot az oldal alján található üzenetküldővel vagy elérhetőségeink egyikén.

Készségek

Jó kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Önállóság
Ügyfélorientált személyiség
Felelősségteljes és precíz munkavégzés
Amit kínálunk

Betanítás és teljes felkészítés
Munkád folyamatos támogatása
Helytől független, rugalmas munkaidő
Profi ügyviteli rendszer
Teljesítményeddel arányos juttatás
Feladatok

Új ügyfélkör kialakítása, piacbővítés
Hirdetési felületek, telefonos értékesítése
Kapcsolat tartása a vezetővel
Adminisztratív feladatok ellátása
Munkaidő:

Értékesítőink általában napi 2-6 órát szoktak dolgozni. Ez teljesen tőlük függ. Nem kötelező minden nap, hiszen bármi közbejöhet, azonban fontos, hogy teljesítsd az elvárt eredményeket. Ebben az esetben ez napi 1-2 üzletkötés. Ha ez 1 óra alatt van meg, akkor tiéd a nap. A törzsidő: 8:00 18:00-ig tart.

Munkavégzés helye

Az otthonod, egy kávézó vagy ahol éppen jól érzed magad. Mivel az értékesítési folyamat telefonon zajlik, így lényegében bárhonnan kereshetsz pénzt.

Nem kell más mint egy telefon és egy számítógép, laptop vagy tablet.

Fizetés

Fizetésed teljesítményarányos, így nálunk jutalékos rendszer működik. Az elkészült kiadványok összértéke után fizetünk neked jutalékot, ami 20%. Egy kiadvány minimum összértéke(bevétele) 540.000 Forint és innen a csillagos égig tart. Egy ilyen kiadvány napi 3-4 óra munkával 1,5-2 hét alatt elkészíthető.

Juttatások

A próbaidő alatt a telefonszámlád költségét megtérítjük, sikeres próbaidő után pedig céges sim kártya és akár telefon is kérhető.

Az állás típusa

Részmunkaidő

Előny

Bármilyen értékesítési vagy kommunikációs tapasztalat
Érettségi bizonyítvány
Végzettség

Az állás nincs végzettséghez kötve, azonban az interjú során kiderül számunkra, hogy alkalmas vagy-e.

Továbbá nagyon fontos, hogy rendelkezz értékesítésben szerzett tapasztalattal.

Ekkor kezdhetsz

Az interjú és a betanítás körülbelül egy hetet vesznek igénybe. Ez után azonnal kezdhetsz.

Összegzés

Fontos számunkra, hogy minden kollégánk a maximális támogatást kapja tőlünk, ezzel hozzájárulva a szakmai fejlődésükhöz. Mindenki számára biztosítjuk a megfelelő mennyiségű munkát, hogy annyi jövedelmet tudjanak szerezni, amennyit idejük és kitartásuk enged.

Várunk szeretettel csapatunkba, hogy együtt érjük el sikereinket.