Termékfejlesztő álláshirdetés Budapest XVII.kerület

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetermékfejlesztő
MegyeBudapest
Település neveBudapest XVII.kerület
E-mail címirodapestipipi@gmail.com

Bővebb információ

Termékfejlesztő – Pesti Pipi

Termékfejlesztő állásajánlat – Budapest Budapest XVII.kerület – álláshirdetés

A Pesti Pipi étteremlánc központi csapatába keresünk termékfejlesztő munkatársat (17. kerület). Feladatod lesz új termékek kitalálása, teljes körű fejlesztése és gyártása. Az ötlettől a megvalósításig te irányítod a folyamatot.

Ezek lesznek a feladataid:

Új termékek kitalálása (szezonalitásra való tekintettel), megalkotása, franchise hálózatba való beillesztése
Termékreceptúrák kialakítása
Termékkóstoltatás megszervezése
Csomagolás elkészíttetése
Termékadatlapok elkészítése
Gyártáshoz szükséges új gépek beszerzése és tesztelése
Termékek folyamatos gyártása a mindennapi értékesítéshez
Amik szükségesek a feladataid ellátásához:

Releváns végzettség és/vagy gyakorlati tudás termékfejlesztés terén
Alapvető számítástechnikai és Microsoft Office ismeretek
Erős probléma megoldó képesség
Projektmenedzsment tapasztalat
Kreatív látásmód
Proaktív hozzáállás
Még nagyobb esélyed van, ha:

Van pár év tapasztalatod a gyorséttermi vagy street food vonalon
Tapasztalattal rendelkezel nagykereskedelmi mennyiségű termékek előállításában
Van B kategóriás jogosítványod
Szereted a Pesti Pipi ízvilágát, és szívesen hozzájárulnál annak fejlesztéséhez
Miért válassz minket?

Napi 1 Pesti Pipis étkezés
Versenyképes fizetés

Jelentkezésed várjuk e-mailben a következő e-mail címre: kutasi.imre@pestipipi.hu