termelés-irányító helyettes álláshirdetés Siklós

Várható keresetügyvezetővel való előzetes egyeztetés alapján
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetermelés-irányító helyettes
MegyeBaranya megye
Település neveSiklós
UtcaIpartelepi út 2
E-mail címmarkopolo15@freemail.hu
Webcímhttps://www.ttf-siklos.hu/
Egyéb elérhetőség06707768443

Bővebb információ

Termelés-irányító Helyettesi Munka Siklóson!

termelés-irányító helyettes állásajánlat – Baranya megye Siklós – álláshirdetés

Siklós
Folyamatosan fejlődő cégünk siklósi telephelyén takarító és tisztító eszközök gyártása történik. Várjuk termelésirányításban jártas leendő munkatársaink jelentkezését.
• RÉSZLETES FELADATKÖR:
• Műszakos csoportok vezetése és ellenőrzése
• Különböző gyártó gépek beállításának, javításának felügyelete, ütemezése
• Alapvető TMK feladatok: karbantartás, szervezés, felügyelet.
• Termelőeszközök gépkönyvek tartalmának elsajátítása
• Munkavédelmi-, tűz-, és balesettvédelmi szabályok betartása
• Új belépők betanításának segítése

• A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
• Határozott kiállás
• Jó kommunikációs képességek
• Jó szervezőképesség
• Precíz és felelősségteljes munkavégzés
• Együttműködő, megbízható munkavégzés
• Gépészeti és/vagy villamossági ismeretek előnyt jelentenek, de nem feltétel.
• A munka betöltéséhez nincs előírt végzettségi szint meghatározva.
A targonca vezetői jogosítvány előnyt jelent a munkakör betöltéséhez

• AMIT KÍNÁLUNK:
• Modern és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
• Rendezett, átlátható és szabályozott munkakörülmények
• Hosszútávú megbízható munkahely
• 8 órás munkaviszony
SIKLÓSI MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
• 7800 Siklós, Ipartelepi út 2.
• 07:00 – 18:00-ig változó műszakban
Jelentkezni telefonon a +36 70 943 4360 és a +36 70 639 3902 számokon, valamint emailben az info@ttf-siklos.hu címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Bérezés: Ügyvezetővel való előzetes egyeztetés alapján.