Termelési munkatárs álláshirdetés Veszprém

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetermelési munkatárs
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Termelési munkatárs- Nemesvámos

Termelési munkatárs állásajánlat – Veszprém megye Veszprém – álláshirdetés

Termelési munkatársat keresünk nemesvámosi emelőgép gyártó partnerünk üzemébe!
Feladatok:
– fém polcok összeszerelése rajzok illetve minta alapján
– egyszerűbb kötődobozok és kábelek vágása, előszerelése
Elvárás:
– tapasztalat gyártási, szerelési területen
– minimum 8 általános iskolai végzettség

Előny:
– B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tudás

Amit kínálunk:
– teljes munkaidős munkarend (7:30-16:00 között)
– modern munkahelyi környezet
– utazási támogatás
– fiatalos szakember gárda és családias légkör

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2/2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni és érdeklődni a +36 70/323-0001- es telefonszámon, illetve az irodavp@opuswork.eu címen.