Területi képviselő Közép-Magyarországi régióba

Részletes adatok

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseterületi képviselő
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyePest megye
Település nevePest megye
E-mail címcsempeker@gmx.com

Bővebb információ

Pest megyei csempe és szaniter nagykereskedés területi képviselőt keres Közép-Magyarország regionális lefedettségére.
A kiválasztott munkatárs feladata lesz a meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás, igények felmérése, valamint újabb kereskedelmi egységek felkeresése, mintadarabok bemutatása.
Az ideális jelölt munkájára igényes, jó kommunikációs képességgel bíró, önállóan dolgozni tudó és akaró, agilis személy, aki szeretne része lenne egy dinamikus csapatnak.
B kategóriás jogosítvány szükséges.
Néhány év kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel, ha meg tud felelni az elvárásoknak.
A fentiekben leírt feltételek szerinti területi képviselő pozícióra jelentkezni részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen lehet: csempeker@gmx.com