Textilválogató álláshirdetés Debrecen

Részletes adatok

Várható keresetátlag bér
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésetextilválogató
MegyeHajdú-Bihar megye
Település neveDebrecen
UtcaVámospércsi út, 92
E-mail címsilamkft@freemail.hu
Egyéb elérhetőségsilamkft@freemail.hu

Bővebb információ

Textilválogató

Textilválogató állásajánlat – Hajdú-Bihar megye Debrecen – álláshirdetés

Textilválogató!
Debrecenben a Használtruha Nagykereskedésünkbe várjuk azon Hölgyek jelentkezését, akik úgy érzik, hogy otthon mozognak a textíliák; ruhák világában esetleg már dolgoztak is benne és megfelelőnek tartják a fizikai rátermettségüket, munkájukra való igényességüket.
Elvárások:
– megbízhatóság, precízség,
– gyors tanulási készség, rugalmasság
– jó fizikai erőnlét (folyamatos állómunka)
– dinamikus munkavégzés
– kitartás, monoton feladat tűrése
– csapattal való együttműködés ill. önálló munkavégzés

Feladat/Munkakör:
Különféle textíliák feldolgozása (pl.: ruházat; lábbelik; lakástextilek; stb…) melynek a folyamata:
– kategóriára választása / szortírozása
– osztályozása (minőség, állapot szerinti csoportosítása)
– hajtogatás majd csomagolás

Kínálunk:
– próbaidőszakban: egyszerűsített munkaszerződéssel való bejelentés, annak megfelelő bérezés
– betanítási időszakban: állandó munkaszerződés annak megfelelően minimálbér
– munkafolyamat teljeskörű elsajátíttatása után a fizetés megállapodás szerint
– Teljes munkaidős (heti 40 órás), határozatlan idejű

Jelentkezni az alábbi elérhetőség egyikén:
E-mail: silamkft@freemail.hu / fényképes önéletrajzzal
Mobil: 06-20-390-73-15 (Hétfőtől-Péntekig 9.00-15.00 óráig)