Tűzoltó technikai rendszer, – illetve berendezés karbantartót keresünk

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésekarbantartó
MegyePest megye
Település neveGödöllő
E-mail címhr@wenfis.hu

A WENFIS Mérnök Iroda Kft. tevékenységének alapvető célja, hogy munkabiztonság, egészségvédelem, tűz- és környezetvédelem területén magas színvonalú, teljes körű, komplex megoldásokat nyújtson Partnerei számára. Dinamikus fejlődésünk teszi szükségessé csapatunk folyamatos bővítését, ezért várjuk a szakmailag elhivatott, lendületes, tanulni vágyó szakemberek jelentkezését.

Feladatok:
 Tűzoltó készülékek-, tűzoltó vízforrások-, tűzgátló ajtók-, hő- és füstelvezető rendszerek-, illetve egyéb biztonságtechnikai rendszerek karbantartása, felülvizsgálata, ellenőrzése, valamint az elvégzett munkálatok dokumentálása

Elvárásaink:
 Középfokú végzettség
 Műszaki beállítottság
 Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
 Dinamizmus, szorgalom
 „B” kategóriás jogosítvány
 MS Office programok ismerete

Előnyt jelent:
 Erősáramú vagy gyengeáramú műszerész/technikus végzettség
 Tűzvédelmi szakvizsgák megléte

Amit kínálunk:
 Szakterületén elismert, piacvezetői szolgáltatói háttér
 Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség
 Versenyképes fizetés
 Érdekes, kihívásokkal teli, változatos projektek
 Azonnali kezdési lehetőség
 Hosszú távú stabil munkahely
 Egy fiatalos, lendületes, összetartó csapatban, családias légkörben dolgozhatsz

Munkavégzés helye: Gödöllő
Ha úgy érzed, ez a pozíció Neked szól, küldd el a fényképes önéletrajzod nettó fizetési igény megjelölésével a következő címre: hr@wenfis.hu