Ügyfélkapcsolati tanácsadókat keresünk!!!

Részletes adatok

Várható kereset360000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseügyfélkapcsolati tanácsadó
MegyePest megye
Település neveÉrd
UtcaBudai u. 11.
E-mail címpenzugyikarrierallas@gmail.com

Bővebb információ

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓ..
Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának a megbízott partnere.

Amennyiben

Érd, Százhalombatta, Martonvásár, Ercsi , Dunaújváros vagy Perkáta környékén élsz,

 most

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓKÉNT csatlakozhatsz csapatunkhoz.

Rád váró feladatok:
 Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
 Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
 Meglévő szerződések kezelése
 Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
 Értékesítési célkitűzések elérése
 Értékesítési akciókban való aktív részvétel
Amit kínálunk:
 Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
 Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
 Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
 Hivatásindító támogatás 4.350.000.-+jutalék+bónusz
 Önálló és felelősségteljes munka
 Inspiratív irodai környezet
 Karrier lehetőség
Elvárásaink:
 Középfokú végzettség (diploma előny)
 Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
 Eredményorientáltság
 Proaktív hozzáállás
 Folyamatos fejlődésre való igény
 Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség
Amennyiben magadra ismertél, akkor küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat a
penzugyikarrierallas@gmail.com email címre!