Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk

Részletes adatok

Várható kereset250.000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseügyfélszolgálati munkatárs
MegyePest megye
Település nevePest megye
UtcaKároly körút 9/C.
E-mail címhr@bonusnyelviskola.hu

Bővebb információ

Feladatok:
ügyfélszolgálati feladatok ellátása (e-mailek megválaszolása, telefonos és személyes tájékoztatás nyújtása, vendégek fogadása, postázás stb.)
befizetések nyomon követése, elektronikus nyilvántartások kezelése
lakossági tanfolyamok adminisztrációja
házipénztár kezelése
nyelvvizsgák szervezésében és lebonyolításában való részvétel
az iroda működésének, különböző projektek megvalósulásának támogatása

Téged keresünk, ha:
támogató, csapatjátékos típus vagy, akinek fontos, hogy munkájával segítse másokét
jó problémamegoldó képességgel rendelkezel, feladataidat önállóan és csapatban is hatékonyan és szívesen hajtod végre
magabiztosan kezeled a Google Drive és Microsoft Office alkalmazásokat
magas szintű kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel, írásban és szóban egyaránt
precízen, pontosan, felelősségteljesen végzed a munkád
rugalmasság, dinamizmus, terhelhetőség jellemez
minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
legalább középfokon, magabiztosan kommunikálsz angolul

Előnyt jelent:
azonnali munkakezdés
angolon kívül más idegennyelv ismerete
ügyfélszolgálati munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk:
folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
fiatalos, lendületes, támogató csapat
hosszútávú, biztos munkahely egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
versenyképes jövedelem
céges telefon, laptop
munkaidő: hétfőtől péntekig 08:00-16:30 (30 perc ebédidő), heti 40 óra
helyszín: 1075. Budapest, Károly krt. 9/C