Ügyfélszolgálati tanácsadó-Győr

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseügyfélszolgálati tanácsadó
MegyeGyőr-Moson-Sopron megye
Település neveGyőr
E-mail címklaudiagoman0@gmail.com

A biztosítási piac egyik meghatározó szereplője keres győri fiókjába
ÜGYFÉLSZOLGÁLATI TANÁCSADÓT

Milyen előnyökkel jár, ha nálunk dolgozol?
– Versenyképes jövedelmet kínálunk számodra, mely fix+ jutalék elemekből áll
– Személyre szólóan határozzuk meg a szakmai támogatásod a kezdetektől
– Kiemelkedő, ingyenes képzési rendszerben részesülsz és mentori támogatást adunk melléd a szakmai gyakorlatban
– A magyar biztosítási piac egyik legszélesebb termékkínálatából tudod megválaszolni az ügyféligényeket kiegészítve a pénzintézeti partnerünk, az ország egyik legnagyobb bankjának lakossági termékeivel
– Stabil, támogató vállalati hátteret és irodai infrastruktúrát adunk
– Egy közel 100 fős ügyfélkör kezelését, a velük való kapcsolattartást bízzuk Rád a fiók működési területén

Mi a te feladatod?
– Kárbejelentések és ügyfélszolgálati ügyek intézése
– Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
– Biztosítási termékek és lakossági folyószámla értékesítés meglévő ügyfélkörünkben
– Biztosítási termékünk kiajánlása
– Új ügyfelek felkutatása, ajánlat készítés, szerződéskötés

Mit várunk tőled?
– Legalább középfokú végzettséget
– Felelősség vállalást a munkádért
– Teljesítményorientáltságot
– Szeress emberekkel foglalkozni és tudj beszélgetést is kezdeményezni velük
– Ügyfélközpontú gondolkodásmódot
– Gyorsan tudjad elsajátítani az új ismereteket

Előnynek számít, ha:
– Szereztél már tapasztalatot ügyfélszolgálati munkában, ügyfélkiszolgálásban
– A korábbi munkáid során értékesítési területen is kipróbáltad magad
– Rendelkezel felsőfokú végzettséggel vagy pénzügyi/ biztosítási hatósági vizsgával
– Szereted, ha úgy telik a munkanap, hogy folyamatosan történik valami és nincsenek „üresjáratok”

Kérjük, hogy pályázatodat a klaudiagoman0@gmail.com email címre küldd el!