Üzemi dolgozó Albertirsán

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseüzemi dolgozó
MegyePest megye
Település neveAlbertirsa
E-mail címotto.guth.damisol@gmail.com
Webcímhttps://www.damisol.hu

A Damisol Kft. már több, mint 30 éves múlttal rendelkező családi vállalkozás. Cégünk fő tevékenységi köre környezetbarát levél- és talajtrágyák gyártása és kereskedelme. Tevékenységünk egyenletesebbé tétele érdekében 1998-tól háztartás-vegyipari termékekkel egészítettük ki kínálatunkat. A gyártó üzemünkbe (Albertirsa külterület) keressük új kollégánkat az alábbi pozícióba:

Üzemi dolgozó /Betanított munkás/

Főbb feladatok:
 A gyártáshoz szükséges alapanyagok kimérése és összekészítése
 Részvétel a gyártási, keverési folyamatokban
 A gyártott termékek lefejtése IBC tartályba és kannákba
 Kézi anyagmozgatás (25 kg-os zsákok, kannák)
 Az üzemvezető által kiadott feladatok elvégzése
 Üzemi rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
 Minimum 8 általános iskolai végzettség
 Precíz, pontos munkavégzés
 Rugalmasság, megbízhatóság
 Dinamizmus, csapatszellem
 Elhivatottság

Előny:
 Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
 Munkaidő: 07-16 óráig, szezonban túlóra lehetőséggel
 Támogató családias légkör
 Jó csapat és szakértő kollégák
 Fix, bejelentett alapbér és teljesítmény alapú mozgó bér
 Hosszú távú, stabil munkavégzés
 Azonnali kezdés

Amennyiben pozíciónk elnyerte tetszését, kérjük, hogy küldje el jelentkezését. Érdeklődni a 53/370-670 és 20/549-2377 telefonszámokon is lehet.