Üzemvezető helyettes álláshirdetés Balatonfűzfő

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezéseüzemvezető helyettes
MegyeVeszprém megye
Település neveBalatonfűzfő
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Bővebb információ

Üzemvezető helyettes – Balatonfűzfő

Üzemvezető helyettes állásajánlat – Veszprém megye Balatonfűzfő – álláshirdetés

Balatonfűzfői egyedi műanyag termékek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát hosszú távra üzemvezető helyettesi pozícióba.

Feladatok:
– Gyártási folyamatok felügyelete és támogatása
– Hatékonyság és minőség fenntartása és fejlesztése
– Selejtszám csökkentése
– Munkarend és munkafegyelem betartatása
– Lean módszertan szerinti működés fenntartása

Elvárások:
– 3 év szakmai tapasztalat gyártó közegben
– Középfokú végzettség
– Felhasználói szintű informatikai ismeretek (Microsoft Office)
– Magas szintű szervező és problémamegoldó készség
– Stratégiai szemléletmód
– Jó kommunikációs készség
– Proaktívitás

Előnyök:
– Műanyag technológusi ismeretek
– Lean módszertani ismeretek
– Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
– Asztalos vagy lakatos végzettség vagy tapasztalat

Munkáltató ajánlata:
– Egy műszakos munkarend
– Bónusz rendszer
– Bejárás támogatás
– Fejlődési lehetőség
– Családias légkör

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2/2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni az alábbi weboldalon: https://munka.opuswork.eu/jobs/Uzemvezeto-helyettes
Érdeklődni a +36 30/582-0866- os telefonszámon, illetve az irodavp@opuswork.eu címen