Vadászatszervező asszisztens

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésevadászatszervező asszisztens
MegyeFejér megye
Település neveSzékesfehérvár
E-mail címhaasb@vadex.hu

Társaságunk székesfehérvári központjába munkájára igényes, megbízható VADÁSZATSZERVEZŐ ASSZISZTENS munkatársat keresünk.

Feladatok:
– vadászatszervezés teljes körű adminisztrációja,
– vadásztatási tevékenység támogatása, szállás-, ellátás- és programszervezés,
– kapcsolattartás az ügyfelekkel, a külső szervekkel, a társaság hivatásos vadászaival és társosztályaival,
– KSH adatszolgáltatás,
– számlák készítése,
– szakmai kiállításokon való részvétel,
– a VADEX Mezőföldi Zrt. rendezvényeinek szervezésében való aktív részvétel.

Elvárások:
– középfokú közgazdasági vagy idegenforgalmi végzettség,
– középfokú, aktív angol vagy német nyelvismeret,
– jó kommunikációs- és szervezőkészség,
– jó terhelhetőség, önálló munkavégzés,
– MS Office magas szintű ismerete,
– B kategóriás vezetői engedély.

A pozíció elnyeréséhez előnyt jelent:
– felsőfokú közgazdasági vagy idegenforgalmi végzettség,
– felsőfokú idegennyelv-ismeret (német, angol),
– vadgazdálkodási végzettség vagy vadászat iránti érdeklődés,
– hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
– Cafeteria,
– önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás,
– hosszú távú munkalehetőség,
– határozatlan idejű munkaszerződés,
– munkába járási támogatás,
– céges laptop és mobiltelefon.

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár, Tolnai u. 1.

Munkarend:
Napi 8 órás munkavégzés, teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és bruttó bérigényét a haasb@vadex.hu e-mail címre.