Vásárok standjainak felépítésére, lebontására keresünk munkavállalókat!

Részletes adatok

Várható kereset10 €
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésefizikai munka
OrszágAusztria
E-mail címszkjservices@gmail.com

Vásárok, kitelepülések standjainak felépítésére, lebontására keresünk munkavállalókat Ausztriába. Két fős csapatok jelentkezését is várjuk.
Feltételek: utazási hajlandóság, megbízhatóság, precizitás, kommunikációképes, minimum B2-es szintnek megfelelő német nyelvtudás (2 fő esetén legalább egynek rendelkeznie kell nyelvtudással ), „B” kategóriás jogosítvány, saját autó (2 fő esetén legalább egynek rendelkeznie kell gépjárművel, vezetői engedéllyel)
Előny: B2-es vagy erősebb nyelvtudás, angol nyelvtudás, hasonló területen szerzett tapasztalat.
Bérezés 10 euro netto/órától. Folyamatos munkalehetőség az őszi téli időszakban is.
Jelentkezni fényképes Önéletrajzzal lehetséges az allas@szkjservices.com e-mail címen, bővebb információ a
+36 70 654 9756-os számon kapható.