Vevőszolgálati asszisztens – Ajka

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésevevőszolgálati asszisztens
MegyeVeszprém megye
Település neveAjka
E-mail címirodavp@opuswork.eu

Ajkai gyártó partnerünk részére keresünk hosszú távra német nyelvű vevőszolgálati asszisztens munkakörben munkatársat.

Feladatok:
– Telefonon és e-mailben bejövő megkeresések fogadása német nyelven
– Ügyfelek informálása a termékek használatáról, hasznos tanácsokkal való ellátása
– Reklamációkezelés
– Ügyfelek megtartása
– Együttműködés a vállalat különböző részlegeivel

Elvárások:
– Tárgyalóképes német nyelvtudás
– Empatikus és türelmes személyiség
– Számítógép és MS Office magabiztos ismerete, kezelése
– Csapatmunkára való készség

Előny:
– Angol nyelvtudás (szóban és írásban)
– Elvégzett Dialógus marketing értékesítői képzés

Juttatás:
– Versenyképes bérezés
– Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
– Támogató munkakörnyezet
– Januári munkakezdés
– 8 órás munkavégzés
– 8 vagy 9 órától kezdődő munkaidő

Közvetítési engedély szám: FE/12/2033-2-2017
Kölcsönzési engedély szám: FE/12/587-2/2017

Jelentkezni, érdeklődni lehet:
Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/610-0064- es telefonszámon, az irodavp@opuswork.eu címen, vagy a https://munka.opuswork.eu/…/Vevo-szolgalati-asszisztens… oldalon.